کتابهای روانشناسی و موفقیت

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین از محبوب ترین کتاب های موفقیت و خودیاری، نه تنها در ایران، بلکه در سرتاسر جهان می باشد. این کتاب توسط فلورانس اسکاول شین، نویسنده، مشاور و نقاش شناخته شده در آمریکا، نوشته شده است. این کتاب مجموعه ای از چهار کتاب، از نوشته های فلورانس اسکاول شین هست که مکمل یکدیگر هستند و به یک نتیجه و معنای واحد می رسند.

کتاب های ” بازی زندگی و راه این بازی “، ” کلام تو، عصای معجزه گر توست “، ” درِ مخفی توفیق ” و ” نفوذ کلام ” مجموعه ی آن چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هستند.

از برترین ویژگی های آثار اسکاول شین ، زبان ساده و بی تکلفی است که او در نوشته هایش استفاده می‌کند، او از این لحن در نوشتن کتاب چهار اثر نیز بهره برده است.اسکاول شین با لحن طنز گونه ی خود، آن صمیمیت را بین خود و خواننده ایجاد می کند و با مطرح کردن قوانین اصلی زندگی، در بطن داستان ها و مثال های دلنشینش، به خواننده دریایی از مفاهیم و قوانین جهان هستی را منتقل می کند.

تشبیه زندگی انسان به یک بازی توسط کتاب چهار اثر

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین تمام زندگی انسان را به یک بازی تشبیه کرده است، او از ساده گرفتن این بازی می گوید و قصد دارد در ابتدای امر، ذهن خواننده را از سختی های زندگی دور نماید. اسکاول شین عقیده دارد که زندگی ما، مانند یک بازی پر هیجان، یک سری راه و روش ها و قوانین مشخصی دارد که اگر آن ها را فرا بگیریم و بتوایم هوشمندانه، در لحظه به لحظه ی زندگی‌مان از آن ها استفاده کنیم، می توانیم جریانی از خوشبختی، آرامش و احساس خوب را وارد زندگی مان کنیم.

این اثر از فلورانس اسکاول شین بیان می کند یکی از عوامل تأثیر گذار در زندگی‌مان، ضمیر نیمه هوشیار ما می باشد. توضیحات فراوانی را از تأثیراتی که در هر لحظه ی زندگی ما دارد مطرح می کند و توضیح می دهد که چه چیز می تواند بر روی در آن تغییر ایجاد کند. به گونه ای که خود شما، توانایی کنترل و تغییر در آن را داشته باشید و پس از ایجاد تغییرات، شاهد خواهید بود که چه اتفاقاتی در زندگی شما شروع به رخ دادن خواهند کرد.

به عنوان مثال اسکاول شین، قدرت کلام هر شخص را، از تأثیر گذار ترین عوامل بر ضمیر نیمه هوشیار تلقی می کند. او یک کتاب کامل را با عنوان ” نفوذ کلام “، جهت صحبت پیرامون این مطلب در کتاب چهار اثر خود، اختصاص داده است.

تصور کردن خیالی، یکی از راه های رسیدن به خواسته ها

کتاب چهار اثر از اسکاول شین یکی دیگر از اصلی ترین راه های رسیدن به هدف را، تصور کردن آن در خیال می داند. یکی از درس های این کتاب این است که اگر خواسته ی خود را در ذهنتان تصویر سازی کنید، دیر یا زود، نشانه ها و در نهایت وجود آن را در زندگی خود، خواهید دید. در کتاب برای هر یک از مفاهیم، یک داستان واقعی کوتاه وجود دارد که برای شما حکم اثبات حرف های گفته شده باشد. برای اینکه سریع تر جدی بگیرید، باور کنید و در زندگی خود، آن ها را پیاده سازی کنید.

نام کتاب: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

نویسنده: فلورانس اسکاول شین

مترجم: گیتی خوشدل

ناشر: پیکان

تعداد صفحات: ۳۶۰ صفحه

قیمت: ۲۵ هزار تومان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن