مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کتاب قورباغه را قورت بده نوشته برایان تریسی + دانلود

کتاب قورباغه ات را قورت بده نوشته برایان تریسی، نویسنده ی آمریکایی است که از موفق ترین سخنرانان و نویسندگان، در شاخه ی توسعه کسب و کار و توسعه ی شخصی محسوب می شود که بسیاری از شرکت ها و افراد، در زمینه های مختلف، از کتاب ها و دوره های او بهره مند شدند . برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده با ارائه ۲۱ راه کار عالی برای به پایان رساندن کار ها در کمترین زمان ممکن و از بین بردن تنبلی، سعی به تغییر در کسانی را دارد که روز ها با این مشکل رو به رو هستند و از کار های خود باز می مانند.

ساختار کتاب قورباغه ات را قورت بدهکتاب قورباغه ات را قورت بده

در کتاب قورباغه ات را قورت بده سعی شده با ارائه راه کار های عملی، به شما آموزش دهد تا چگونه مهم ترین کارهایتان را به آسانی و سرعت به پایان برسانید و طبق برنامه ریزی به تمام فعالیت های مورد نظرتان رسیدگی کنید.

برایان تریسی بزرگ ترین و اصلی ترین کار روزانه شما را به یک قورباغه تشبیه می کند و در کتاب بیان می کند؛ اگر بزرگ ترین و سخت ترین کارتان در روز خوردن یک قورباغه است، فوراً آن را قورت دهید، چرا که اگر همین حالا فکری برای انجام آن نداشته باشید، به احتمال زیاد انجام نخواهد شد. درصورتی‌که اگر آن را انجام دهید، سخت ترین قسمت روز را به پایان رساندید و کار بزرگتان انجام شده است. ضمناً خودتان بهتر می دانید که انجام آن کار چه تأثیر مثبتی بر روی زندگی شما خواهد گذاشت.

پس از آن نوبت به اولویت دهی به فعالیت های شما در روز می رسد که برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده توضیح میدهد، اگر دو قورباغه را باید بخوری، آن یکی را اول بخور که زشت تر است!

که نشان از آن می دهد، دقیقاً همان کاری را شروع کن که در ذهنت بزرگ تر، سخت تر و دارای پروسه ی پیچیده تری هست.

در کتاب قورباغه ات را قورت بده به شما آموزش داده می شود که چگونه مانند افراد موفق در زندگی خود عمل کنید و عاداتی که آن ها در زندگی دارند را در خود پرورش دهید، عادت هایی مانند، هدف گذاری، ایجاد اولویت بین کار ها، مداومت و پیگیری در انجام کار ها که نتیجه اش جز کسب موفقیت نخواهد بود.

عناوین مورد بحث در کتاب قورباغه ات را قورت بده

عناوین کتاب قورباغه ات را قورت بده به گونه ای انتخاب و مطرح شده است که طی خواندن کتاب، مهارت های شما را در تصمیم گیری صحیح، برنامه ریزی، نظم شخصی و اقدام با اراده در تمام فعالیت هایتان افزایش دهد.

از عناوینی که کتاب قورباغه ات را قورت بده به آن ها می پردازد می‌توان به صورت مختصر به؛ تصمیم گیری، برنامه ریزی، اجرای قانون بیست هشتاد، آینده نگری و تمرکز بر روی نتیجه، اولویت بندی، ایجاد تمرکز، ایجاد آمادگی و مقدمات برای انجام کار، افزایش اعتماد به نفس در انجام کار، پیشرفت پله ای، مداومت در کار، بالا بردن کارایی، از بین بردن ریشه ای تنبلی و افزایش سرعت عمل اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم این کتاب کوتاه و کارآمد را مطالعه نمایید.

نام کتاب: قورباغه ات را قورت بده! (۲۱ روش عالي غلبه بر تنبلي و انجام بیشترين كار در كمترين زمان)

نویسنده: برايان تريسي

مترجمین: اشرف رحماني و كوروش طارمي

تعداد صفحات: ۶۰ صفحه

دانلود کتاب قورباغه ات را قورت بده

توضیحات بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت

در بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت ، مجموعه ای از بهترین کتابهای روانشناسی ، موفقیت ، مشاوره ، مدیریت ، روانپزشکی و .... را گردآوری کرده ایم. برخی از کتابهایی که شامل قانون کپی رایت نمی شود را جهت دانلود قرار داده ایم و الباقی را به طور دقیق نقد و بررسی کرده ایم. همچنین اگر از خوانندگان کتاب بوده اید، می توانید نظرات و یا برداشت خود را در خصوص کتاب مذکور در بخش نظرات درج کنید تا دیگران نیز از تاثیرگزاری و نقد کتاب استفاده نمایند. قابل ذکر است که اگر کتاب نوشته شده و یا ترجمه شده توسط شما ، جهت دانلود در سایت قرار گرفته است و از این موضوع رضایت ندارید، می توانید درخواست حذف کتابتان، همراه با مشخصات تماس، در بخش نظرات مرتبط با مطلب درج نمایید. و یا از بخش تماس با ما ، مکاتبه نمایید. بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت ، به مرور تکمیل می گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید