کتابهای روانشناسی و موفقیت

کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی

کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی، از شناخته شده ترین سخنرانان و نویسندگان در حوزه توسعه فردی، در آمریکا می باشد. کتاب شفای زندگی، کتابی ساده و در عین حال دارای نکاتی هوشمندانه در رابطه با قدرت درونی انسان، برای خلق زندگی خود است. لوییز هی در این کتاب از ذهنیتی صحبت می کند که به شما، قدرت یکی شدن با روحتان را میدهد. باید بدانید، زمانی که روح و ذهن شما با هم در هماهنگی کامل باشند، تنها یکی از نتایج شاخص آن، سلامتی فیزیکی شما خواهد بود.

ساختار کتاب شفای زندگیکتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی در حقیقت از شما می خواهد به خودتان نزدیک تر شوید، خودتان را دوست بدارید و دست از انتقاد از خود بردارید. این کتاب به شما توضیح می دهد که چگونه احساس گناه از گذشته، می تواند شما را ثابت نگه دارد و از پیشرفت شما جلوگیری کند. شما یاد می میگیرید که برای اهدافی که در زندگی‌تان تعیین می کنید، خودتان باید مشوّق و انگیزه دهنده ی خود باشید. کتاب شفای زندگی می خواهد محدودیت های ذهنی یا سد های فکری شما را از میان بردارد تا با دیدی باز، در مسیر خلق زندگی خود قدم بردارید.

لوییز هی ابتدا در کتاب شفای زندگی با چگونگی خواندن کتاب و انجام تمارین داخل آن، خواننده را آشنا می کند. مطالب این کتاب با لحنی مستقیم، خطاب به مخاطب، نوشته شده است که باعث شده اکثر خواننده های کتاب، احساس راحتی کنند و خود را در یک جلسه ی خصوصی با لوییز هی تصور کنند. ساختار و چیدمان مطالب کتاب، شما را به عمق وجودتان فرو می برد تا با خود و مشکلی که در زندگی شما ایجاد شده آشنا تر شوید، تمام زوایا را در نظر بگیرید و سپس با مطالعه راه کار های گفته شده در کتاب و اجرای آن در زندگی‌تان، بتوانید تغییری شگرف در زندگی خود ایجاد کنید و آینده را به دست خودتان خلق کنید.

اهداف کتاب شفای زندگی

مباحث مورد بحث در کتاب شفای زندگی، تمام جنبه های پر چالش زندگی را در بر می گیرد. این کتاب می تواند وضعیت شما را در سلامتی، روابط، کار و ثروت بهبود دهد. به عنوان مثال چه چیز بهتر از اینکه در کنار اجرای نسخه ی دکترتان، ذهن خود را هوشمندانه فعال کنید و مانند یک کاتالیزور به روند بهبود خود سرعت دهید.

شما قرار است خوشبختی را در زندگی خود تجربه کنید، بدانید که توجه شما بر روی هرچه باشد، از همان در زندگی‌تان بیشتر می شود. خواه سلامتی یا کمبود آن، خواه روابط خوب یا نبود آن و خواه داشتن پول و یا نداشتن آن، طبیعتاً همان را در زندگی خود تجربه می کنید. شاید دلیل تأثیر گذاری کتاب شفای زندگی همین موضوع باشد، اینکه شما در تمام مدت مطالعه ی این کتاب در حال اندیشیدن حول این مطالب و مباحث هستید و از آن یاد می گیرید که از چه راه هایی می توانید نوع نگاه، طرز تفکر و احساستان را با خواسته هایتان هماهنگ کنید.

نام کتاب: شفای زندگی

نویسنده: لوییز هی

مترجم: گیتی خوشدل

ناشر: پیکان

تعداد صفحات: ۳۴۵ صفحه

قیمت: ۲۳ هزار تومان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن