مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

کتاب سه رساله فروید | سه رساله درباره تئوری میل جنسی | زیگموند فروید

کتاب سه رساله فروید و یا با نام کامل ” سه رساله درباره تئوری میل جنسی ” ، یکی از جنجالی ترین کتابهای روانشناسی و روانکاوی است. این کتاب توسط پدر علم روانکاوی جهان، زیگموند فروید نگارش شده است. به محض نگارش کتاب سه رساله فروید، جنجال ها آغاز شد و بسیاری از روانشناسان، روانکاوان و روانپزشکان، نسبت به آن واکنش های مثبت و منفی زیادی نشان دادند.

کتاب سه رساله درباره تئوری میل جنسی نوشته فروید

متاسفانه کیفیت چاپ کتاب چندان بالا نیست و دلیل این موضوع چاپ سه رساله در پیش از انقلاب و در سال ۱۳۴۳ می باشد. این کتاب  را هاشم رضی ترجمه کرده است و توسط انتشارات آسیا انتشار یافته است. 

نام کامل کتاب : سه رساله درباره تئوری میل جنسی

نویسنده : زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی جهان

مترجم : هاشم رضی

انتشارات : آسیا 

سال انتشار : ۱۳۴۳ 

تعداد صفحه : ۲۵۶ صفحه

دانلود کتاب سه رساله درباره تئوری میل جنسی زیگموند فروید

توضیحات بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت

در بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت ، مجموعه ای از بهترین کتابهای روانشناسی ، موفقیت ، مشاوره ، مدیریت ، روانپزشکی و .... را گردآوری کرده ایم. برخی از کتابهایی که شامل قانون کپی رایت نمی شود را جهت دانلود قرار داده ایم و الباقی را به طور دقیق نقد و بررسی کرده ایم. همچنین اگر از خوانندگان کتاب بوده اید، می توانید نظرات و یا برداشت خود را در خصوص کتاب مذکور در بخش نظرات درج کنید تا دیگران نیز از تاثیرگزاری و نقد کتاب استفاده نمایند. قابل ذکر است که اگر کتاب نوشته شده و یا ترجمه شده توسط شما ، جهت دانلود در سایت قرار گرفته است و از این موضوع رضایت ندارید، می توانید درخواست حذف کتابتان، همراه با مشخصات تماس، در بخش نظرات مرتبط با مطلب درج نمایید. و یا از بخش تماس با ما ، مکاتبه نمایید. بخش کتابخانه روانشناسی و موفقیت ، به مرور تکمیل می گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

بارنشر کلیه عکس ها و مطالب سایت مرکز مشاوره دکتر روانشناس ، بدون دستخط رسمی، ممنوع و پیگرد قانونی حتمی خواهد داشت.