کتابهای روانشناسی و موفقیت

کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

کتاب اثر مرکب نوشته ی دارن هاردی، ناشر و مدیر مسئول نشریه موفقیت، کسی است که در زمینه خودیاری و پیشرفت شخصی، سال های سال هست شناخته می شود. دارن هاردی شخصی است که خود، در مقام یک کارآفرین، در سن هجده سالگی، به درآمد صد هزار دلاری و در سن بیست و چهار سالگی، به درآمد یک میلیون دلاری رسید. دارن اصلی ترین اصول رسیدن به موفقیتش را در کتاب اثر مرکب عنوان کرده است.

مباحث اصلی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب

عناوینی که در فهرست ابتدایی این کتاب وجود دارد شاید کمی ساده به نظر برسد؛ اما همین موارد ساده هستند که بعضی با به کار گیری آن ها در زندگی به موفقیت هایی دور از تصور می رسند. اکثر افراد در زندگی شخصی خود به دنبال راز هایی ماورایی، برای رسیدن به خواسته ها و موفقیت در جنبه های مختلف زندگی خود هستند. باید بدانیم که دیگر رازی در کار نیست، یک دستور العمل جادویی و یا یک راه کار خارق العاده که به دنبالش هستید، وجود خارجی ندارد.

 قرار نیست به شما گفته شود تا با دو ساعت کار اینترنتی در روز، ماهی صد میلیون تومان درآمد داشته باشید، پانزده کیلوگرم در هفته وزن کم کنید و با مصرف یک کرم صورتتان را بیست سال جوان تر کنید. این ها تبلیغاتی هستند که شاید روزانه با آن ها بیش از هر چیز دیگری برخورد داشته باشید که باعث شده ذهنیت شما را راجع به تلاش به سمت موفقیت دچار خلل کند.

 حتماً شما هم شنیده اید که “هرچیزی که در ذهنتان به عنوان آرزو دارید، قابل دسترس است” این جمله ی صحیحی است، اما به شرطی که از اصولی برای برنامه ریزی و دسترسی به آن مطلع باشید. دارن هاردی سعی داشته با مطرح کردن تجربه های شخصی و ارائه راه کار های ثابت شده، موفقیتی دراز مدت را با طرح و برنامه ای واقعی به دست آورید.

تأثیرات کتاب اثر مرکب

بیایید با خودتان رو راست باشید، شما راه های متفاوتی را تجربه کردید که شاید در تمام جنبه های زندگیتان نتیجه بخش نبوده، یک بار به خودتان تعهد بدهید و این شش استراتژی گفته شده در این کتاب را با جدیت بخوانید و به آن‌ها عمل کنید. کتاب اثر مرکب قرار است با گام های ساده، شما را به موفقیتی بزرگ برساند. موفقیتی در تمام جنبه های زندگیتان، اعتماد به نفس، روابط ایده آل، سلامتی، موقعیت مالی مناسب، آرامش و تمام خواسته هایی که احساس می کنید با رسیدن به آن، یک زندگی خوب را تجربه می کنید.

در حقیقت این کتاب با حذف کردن مباحث غیر ضروری و ناکارآمد، بر روی تمام گفته های قابل اعتماد و نتیجه بخش متمرکز هست. برنامه ای که طبق بیان کتاب تبدیل به عادات هر روزه ی شما شود و شما را در راستای مسیر خواسته های خود قرار دهد. دارن هاردی با بیان شش اصل به عنوان اجزای تشکیل دهنده ی یک سیستم عامل که در کنار یکدیگر یک نتیجه ی واحد را حاصل می شوند، کتاب اثر مرکب را شکل داده است.

مشخصات کتاب اثر مرکب

نام کتاب: اثر مرکب

نویسنده: دارن هاردی

مترجم: اکبر عباسی و شاهین بیات

ناشر: نسل نو اندیش

تعداد صفحات: ۲۴۸ صفحه

قیمت: ۲۳ هزار تومان

لطفا برای حمایت از ناشر و مترجم، کتاب را دانلود نکنید و فروشندگان مجاز تهیه کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن