مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

کارگاه روانشناسی ازدواج موفق

کارگاه روانشناسی ازدواج موفق ، انتخاب سالم ، در روز چهارشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره صادقیه برگزار می گردد. این کارگاه به همت آقای امیر شیرین زاده ، نویسنده کتاب مشکلات رایج وجین و حمید مرادی روانشناس و مشاور خانواده برگزار می گردد. 

کارگاه روانشناسی ازدواج موفق و انتخاب سالم | دکتر امیر شیرین زاده

معیارهای روانشناسی انتخاب همسر در یک ازدواج موفق چیست؟

شکی نیست که انتخاب همسر ، یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل زندگی هر فردی می باشد. تقربیاً همه افراد می دانند که یک ازدواج موفق ، فرد را دهها پله در زندگی به جلو می برد. همچنین یک ازدواج ناموفق ، می تواند برای تمامی طول عمر، اثرات خود را بر روان و وضعیت اجتماعی فرد باقی بگذارد. هر چند معیارهای یک ازدواج موفق ، برای هر شخصی متفاوت است و نمی توان همه را در یک دسته قرار دارد، اما معیارهای جهانشمول و روانشناختی اثبات شده ای وجود دارد که می توان با آشنایی با آنها، یک ازدواج موفق را تجربه کرد. در کارگاه ازدواج موفق ، به بررسی معیارهای سالم و ناسالم در ازدواج ، از دیدگاه روانشناسی می پردازیم.

سرفصل های کارگاه ازدواج موفق

محل برگزاری سمینار ازدواج موفق

فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، روبروی مسجد، خیابان شهدای صادقیه شمالی، روبروی سوپر مارکت تاک، طبقه سوم، کلینیک روانشناختی ندای آرامش روان -سالن همایش های مرکز مشاوره صادقیه 

زمان برگزاری : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸ تا ۲۰ – تلفن های ثبت نام و اطلاعات : ۲۲۳۳۰۰۱۵ – ۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴

ظرفیت کارگاه روانشناسی ازدواج موفق تکمیل است. لطفا از واریز وجه خودداری کنید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

بارنشر کلیه عکس ها و مطالب سایت مرکز مشاوره دکتر روانشناس ، بدون دستخط رسمی، ممنوع و پیگرد قانونی حتمی خواهد داشت.