مرکز مشاوره | دکتر روانشناس

مرکز مشاوره | دکتر روانشناس

دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

کارگاه آموزشی مادر و کودک (فرزند پروری)

کارگاه آموزشی روانشناسی با عنوان کارگاه مادر و کودک توسط دکتر سمیه عابدینی ُ روانشناس و درمانگر کودک و نوجوانکارگاه آموزشی روانشناسی و تربیتی ( کارگاه مادر و کودک ) توسط خانوم دکتر سمیه عابدینی برگزار می گردد.

سرفصل های آموزشی دوره فرزند پروری :

اشتباهات بزرگ در تربیت کودکان چیست؟

چگونگی تقویت ارتباط مادر و کودک

استفاده کودکان از تکنولوژی، بایدها و نباید ها

تربیت جنسی کودک

شب اداری و چگونگی برخورد با آن

برخورد با دروغ گویی در کودکان

انواع سبک های تربیتی

مشکلات مرتبط با خواب کودک

چگونگی تشویق رفتارهای مطلوب در کودکان

زمان برگزاری: سه شنبه ۱۳ شهریور ماه

مکان برگزاری: فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان – خ شهدای صادقیه شمالی – پلاک ۴ – کلینیک روانشناختی و مددکاری شریف.

تلفن مسئول هماهنگی و ثبت نام: ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴

 

توضیحات تکمیلی پیرامون فرزند پروری:

اهمیت کارگاه آموزشی :  با گسترش تکنولوژی و روابط پیچیده انسانی، فرزند پروری اهیت بالایی یافته است. بسیاری از والدین در ارتباطات خود دچار مشکل هستند و  لزوم شرکت در کارگاه آموزشی مادر و کودک (فرزند پروری) سهم زیادی در حل این مشکل خواهد داشت.

فرزند پروری چیست؟ بسیاری از روانشناسان معتقدند که چند سال اول زندگی کودک،  اهمیتی ژرف دارد. این موضوع بدان جهت است که هفت سال اول زندگی فرد، با ساختار کلی شخصیت او ارتباط دارد. بسیاری از خانواده های ایرانی، آموزش ها را بر مبنای دانسته ها و سنت های رسیده از گذشتگان بنا می گذارند. بسیاری از متدهایی که والدین ما در تربیت ما به کار برده اند، اشتباه بوده است. همچنین گسترش و پیچیدگی های زندگی امروز همچون گوشی های هوشمند و پرسش های بسیار زیاد کودکان در خصوص موضوعات جنسی و …. اهمیت فرزند پروری را افزایش می دهد. در کلاس فرزند پروری به چگونگی تربیت سالم و صحیح فرزندتان می پردازیم و سعی می کنیم رفتارهای اشتباه تربیتی را بازگو کنیم. فراموش نکنید که هر چقدر هزینه آموزش کنید، باز هم کم است.

همچنین می توانید برای مطالعه رزومه دکتر سمیه عابدینی ، اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام می توانید با تلفن ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید. (پر کردن موارد ستاره دار*  الزامی است)

دیدگاه خودتان را ارسال کنید