خدمات مجموعه

مشاوره روانشناسی حضوری با روانشناس و مشاور

مشاوره روانشناسی حضوری با روانشناس یا مشاور

در بسیاری از جوامع پیشرفته، مراجعه حضوری به روانشناس، یکی از متداول نرین برنامه های زندگی هر فرد محسوب می شود. این در حالی است که عده ای از مردم ایران، مشاوره حضوری با یک مشاور یا روانشناس خوب را ، تنها در شرایط الزامی و یا بروز بیماری ضروری می دانند. ایندر حالی است که درمان مشکلات روانی و اخلاقی، تنها بخشی از رسالت علوم روانشناختی است.

مشاوره حضوری یا مشاوره غیرحضوری ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

تقریبا تمامی تحقیقات علمی به موثرترین بودن مشاوره روانشناسی حضوری نسبت به سایر روشهای غیرحضوری تاکید می کنند. دلیل این موضوع امکان ارزیابی دقیق تر ، و برقراری رابطه انسانی مناسب تر است. با این حال، به دلیل فاصله جغرافیایی و یا در دسترس نبودن خدمات خوب روان شناسی و مشاوره ، امکان مراجعه حضوری به روانشناس برای همگان میسر نیست. همچنین در شرایطی که فرد دارای باورهای اشتباه سنی است و یا از مشکل خود خجالت می کشد، ترجیح بر مشاوره غیرحضوری می باشد.

به طور کلی اگر امکان مشاوره حضوری را دارید، بهتر است این نوع خدمات را در اولویت قرار دهید در غیر اینصورت می‌توانید از خدمات غیر حضوری با یک مشاور خوب بهرمند. توضیحات مشاوره تلفنی را می‌توانید در لینک زیر مطالعه کنید :

اگر امکان مشاوره حضوری را نداریم، لینک روبرو را مشاهده کنید:  مشاوره تلفنی با موبایل و تلفن همراه

مشاوره حضوری با روانشناس و مشاور در چه زمینه ای است ؟

مجموعه ما تیم کامل ، متعهد و حرفه ای از روانشناسان ، روانپزشکان ، زوج درمانگران ، روانکاوان و …. می باشد. به همین خاطر ، مشاوره حضوری با روانشناس پیرامون مشکلات شخصیتی نظیر اختلالات خلقی ، جنسی ، کودک و نوجوان ، نوروفیدبک ، مشکلات کودکان استثنایی ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره حقوقی و درمانهای روانپزشکی امکان پذیر است.

همچنین در مراکز مشاوره به طور مرتب ، کلاسهای مرتبط با خودشناسی ، گروه درمانی و فرزندپروری برگزار می گردد.

مشاوره حضوری و مشاوره روانشناسی حضوری در تهران
مشاوره حضوری و مشاوره روانشناسی حضوری در تهران

مشاوره روانشناسی حضوری رایگان در تهران با معرفی نامه موسسات خیریه

متاسفانه مجموعه ما تجریبات خوبی در مورد مشاوره روانشناسی رایگان ندارد. دلیل این موضوع سو استفاده تعداد زیادی از افرادی است که توانایی پرداخت هزینه را دارند اما به دلیل باورهای اشتباه، پرداخت هزینه برای حل مشکلاتشان را لازم نمی دانند.

اما طرف دیگر طیف ، افرادی هستند که نیاز به خدمات مشاوره و روانشناسی حضوری رایگان را دارند، اما امکان پرداخت هزینه برای آنها میسر نیست. از آنجایی که امکان تفکیک افراد نیازمند با افراد سودجو برای ما امکان پذیر نیست، اینکار را به موسسات خیریه و انجمن های مردم نهاد محول کرده ایم. برای همین افرادی که به هر دلیلی امکان پرداخت هزینه مشاوره حضوری را ندارند، با ارائه معرفی نامه معتبر ( همراه با مهر و تلفن موسسه ) می توانند از خدمات روانشناختی مرکز مشاوره به طور رایگان استفاده نمایند.

مراکز مشاوره و روانشناسی جهت مراجعه حضوری ( با هماهنگی قبلی و درخواست وقت )

خدمات حضوری در دو مرکز صادقیه و فرمانیه ارائه می شود. که آدرس و مشخصات آن شامل موارد زیر است:

آدرس کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره صادقیه : تهران – فلکه دوم صادقیه – ضلع جنوب غربی – خ مصطفوی دهزویی – جنب مرکز خرید سامان  – پ ۲ – ساختمان آریا – کلینیک روانشناسی و مشاوره صادقیه ، تلفن : ۲۲۳۲۱۰۵۲

آدرس کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره فرمانیه : تهران – فرمانیه – بلوار اندرزگو – نبش عبدالهی – ساختمان پارسیان – طبقه پنجم – کلینیک روانشناسی و مشاوره آرامش ۲۲۳۳۰۰۱۵

4.7/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن