مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

بچه ها از کجا می آیند ؟ نوشته روبی هریس – متن کامل

بچه ها از کجا می آیند نوشته روبی هریس 

در این بخش از کتابخانه روانشناسی یک اثر ماندگار از نویسنده معروف روبی هریس را به اشتراک می گزاریم.

روبی هریس در کتاب بچه ها از کجا می آیند ؟ به زبانی ساده به توضیح چگونگی شکل گیری جنین و زایمان پرداخته است. همچنین در کتاب نکاتی پیرامون جنسیت ، هویت جنسی ، گرایشات جنسی و … به زبانی ساده و آموزنده و البته غیر آسیب زا ارائه شده است.

بچه ها از کجا می آیند ؟ | روبی هریس

کتاب روبی هریس از نگاه بسیاری از افراد مورد ستایش قرار گرفت و کتاب ” بچه ها از کجا می آیند ؟ ” می تواند منبع مناسبی برای کودکان کنجکاو در زمینه رشد و چگونگی پیدایش باشد.

پیشنهاد می کنم اگر شما یک مادر یا پدر هستید و از سوالات پی در پی فرزندتان در مورد چگونگی به دنیا آمدن و همینطور مسائل جنسی و پرسش های جنسی او ، گنگ و سردرگم هستید، این کتاب را مطالعه کنید و یا به فرزند خود پیشنهاد دهید. برای دانلود بر روی فایل زیر کلیک کنید : 

نام کتاب روانشناسی : بچه ها از کجا می آیند ؟

نویسنده : روبی هریس

هزینه کتاب روانشناسی : رایگان

فرمت فایل کتاب : PDF

گروه سنی مناسب : مادران و پدران ، مناسب برای فرزند پروری ، مربی های مهد کودک ، کودکان که توانایی خواندن را دارند. 

 دانلود کتاب : بچه ها از کجا می آیند – روبی هریس

 

نکته : پیشنهاد می کنیم بخش مقالات روانشناسی کودک و نوجوان را نیر مطالعه کنید. 

توضیحات بخش روانشناسی کودک و مشاوره کودک

تحقیقات روان شناسی نشان می دهد که بخش زیادی از مشکلات رفتاری و شناختی دوران بزرگسالی ، از دوران کودکی ناشی می شود. همچنین تقریباً تمامی نظریه پردازان روان شناسی نیز، نظریه خود را از دوران کودکی انسان آغاز می کنند و آن را مهم ترین بخش زندگی هر فردی می دانند. به بیانی دیگر، بسیاری از تصیمات زندگی دوران بزرگسالی را بر مبنای آنچه در کودکی بر ما گذشته است می گیریم. عشق، ازدواج، علاقه به شغل و رشته تحصیلی و .... همه تحت تاثیر رفتار والدین با ما در دوران کودکی است. متاسفانه سطح آگاهی والدین در مورد روانشناسی کودک و مشاوره کودک بسیار پایین استبه طوری که بسیاری از رفتارهای غلط آنها، زمینه ساز مشکلات رفتاری و تفکری کودکان می شود. بارها شاهد بودیم که دلیل بیماری های روانی و یا مشکلات رفتاری کودکان، ریشه در برخوردهای نادرست والدین دارد. با توجه به اهمیت دوران کودکی و فرزندآوری، بخش روانشناسی کودک و مشاوره کودک را در سایت دکتر روانشناس راه اندازی کرده ایم. مقالات این بخش تحت نظارت دکتر سمیه عابدینی و خانوم عطیه حوریان، نگارش و بارگزاری می شود. نکته: مقالات بالای دوازده سال در بخش روانشناسی نوجوان و مشاوره نوجوان بارگزاری می شود.  

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

بارنشر کلیه عکس ها و مطالب سایت مرکز مشاوره دکتر روانشناس ، بدون دستخط رسمی، ممنوع و پیگرد قانونی حتمی خواهد داشت.