مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر روانشناس

چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مشاوره تلفنی با موبایل | مشاوره تلفنی با تلفن همراه | مشاوره روانشناسی

مشاوره تلفنی با موبایل یا مشاوره تلفنی با تلفن همراه و یا تلفن ثابت ،

یکی از خدمات برخط مرکز مشاوره و روانشناسی دکتر روانشناس می باشد. از آنجایی که برخی از مراجعین گرامی، امکان مراجعه حضوری در مرکز مشاوره نیاوران و یا مرکز مشاوره صادقیه را نداشتند، مرکز روانشناسی ،تصمیم به راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی گرفت. در این مقاله به توضیحات مرتبط با چگونگی مشاوره تلفنی می پردازیم. مزایا و معایب دو روش مشاوره تلفنی با موبایل ، و مشاوره حضوری را  مطرح می کنیم تا بتوانید بسته به نیاز خود، یکی از دو روش مشاوره تلفنی ( با تلفن همراه یا ثابت ) و یا مشاوره حضوری را انتخاب کنید.

مشاوره تلفنی با تلفن همراه و مشاوره تلفنی با موبایل در مرکز مشاوره دکتر روانشناس | Phone Counselingمشاوره تلفنی با موبایل (مشاوره تلفنی با تلفن همراه): 

شاید شما هم خطوط مخابراتی را که با پیش شماره ۹۰۹۲ آغاز می شود دیده باشید. به این خطوط در اصطلاح تلفن هوشمند گفته می شود. هر چند این خطوط کارکردهای مناسبی هم دارد اما به طور کلی دارای ایرادات بسیاری است. این ایرادات در بسیاری از اوقات سبب نارضایتی مراجعین محترم می شود. به همین دلیل مرکز مشاوره دکتر روانشناس سعی کرده است تا اقدام به راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی با موبایل داشته باشد. شکی نیست که یکی از بزرگترین ایرادات سامانه مخابرات، عدم امکان تماس با موبایل و همینطور هزینه بسیار بالای آنها است.

چرا مشاوره تلفنی با تلفن همراه ؟ مشاوره تلفنی با موبایل چه مزایایی نسبت به تلفن هوشمند دارد؟

دلایل متعددی برای استفاده از مشاوره مستقیم نسبت به مشاوره به وسیله تلفن های هوشمند وجود دارد. برخی از این دلایل را در اینجا ذکر می کنیم :

 • هزینه بسیار مناسب تر نسبت به مشاوره در شبکه هوشمند.
 • عدم ثبت مشخصات تماس گیرنده و برگزاری مشاوره تلفنی در امنیت کامل و بدون فاش شدن هویت افراد
 • عدم درج هزینه تماس به طور مجزا بر روی قبض تلفن، تحت عنوان خدمات هوشمند یا تلفن هوشمند
 • ثابت ماندن و همیشگی بودن روانشناس در مشاوره تلفنی با موبایل یا تلفن ثابت، بر خلاف روش مشاوره به وسیله تلفن هوشمند ( عدم استفاده از مشاوران و روانشناسان شیفتی و ادواری )
 • استفاده از روانشناسان و مشاوران زبده و متخصص در زمینه مربوطه

چه افرادی مناسب مشاوره تلفنی با موبایل یا تلفن ثابت هستند؟

 • افرادی که باورهای مذهبی آنها به گونه ای است که ترجیح می دهند از خدمات غیر حضوری استفاده کنند.
 • افرادی که دارای مشکلاتی هستند که مطرح کردن آن در مراجعه حضوری راحت نیست. ( مانند اختلالات جنسی، افراد خجالتی، افراد دچار اعتیاد و …)
 • افرادی که به دلیل مشکلات مسافتی قادر به مراجعه حضوری نیستند و ترجیح می دهند از مشاوره تلفنی با موبایل یا تلفن ثابت استفاده کنند.
 • افرادی که همسر آنها اجازه استفاده از خدمات مشاوره و روانشناسی حضوری را نمی دهد.
 • افرادی که در شهرهای غیر از تهران هستند و مایل به استفاده از خدمات مشاوره تلفنی با تلفن همراه هستند .

هزینه مشاوره تلفنی موبایل یا تلفن ثابت چقدر است؟

همچنین استفاده از مشاوره تلفنی با تلفن همراه ، سبب می شود که افراد هزینه تماس تلفنی را در قبض صادره شرکت مخابرات پرداخت نکنند و همین موضوع دلیلی بر تمایل بیشتر آنها به مشاوره و روانشناسی می شود. دلیل دیگر هزینه بسیار کمتر این روش به نسبت مشاوره با تلفن های هوشمند است.

هزینه مشاوره روانشناسی تلفنی در این روش، به دلیل تماس مستقیم با دکتر روانشناس و یا مرکز مشاوره بسیار پایین تر از مشاوره حضوری و یا مشاوره با تلفن های هوشمند (۹۰۹۲) می باشد. جدول هزینه مشاوره تلفنی با تلفن همراه یا ثابت، به قرار زیر است : 

 

مدت مشاوره تلفنی: نوع خدمات تخصصی : هزینه مشاوره تلفنی: 
 ۴۵ دقیقه الی ۶۰ دقیقه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ( خواستگاری ، نامزدی و ارتباط با همسر ) ، مشاوره خیانت ، مشاوره طلاق ، مشاوره اختلالات روانپزشکی نظیر افسردگی و اضطراب ، مشاوره تحصیلی ، مشکلات ارتباطی با نوجوانان و جوانان ، اعتیاد . مشکلات جنسی ( نظیر خودارضایی ، انزال زودرس ، اعتیاد به پورنوگرافی ، همجنسگرایی و .. ) ۹۰ هزار تومان

مشاوره تلفنی چه مزایایی دارد؟

 • هزینه خدمات تلفنی و غیر حضوری پنجاه درصد ارزان تر از خدمات حضوری است.
 • مشاوره تلفنی با تلفن همراه همیشه در دسترس است و می توان در مواقع بحرانی و ضروری از آن استفاده کرد.
 • بسیاری از مشکلاتی که به دلیل باورهای مذهبی و یا فرهنگی، امکان مطرح کردن آن در جلسه حضوری وجود ندارد، در جلسه غیر حضوری امکان پذیر است.
 • در خدمات غیر حضوری، امکان فاش شدن هویت وجود ندارد. و با خیالت راحت می توانید صحبت کنید.
 • صرفه جویی در وقت و زمان (با توجه به ترافیک و فاصله های جغرافیایی.)

آیا وقت تعیین شده برای من فوری خواهد بود؟

در بیشتر مواقع بله – باید این نکته را در نظر گرفت که همکاران ما سعی می کنند در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. هر چند ممکن است در برخی از روزها و به دلیل پیک بالای کاری، همکاران روانشناس و مشاور ما اندکی برای خدمات رسانی به شما عزیزان زمان نیاز داشته باشند.

چگونه می توانیم از خدمات مشاوره تلفنی با تلفن همراه یا مشاوره تلفنی با خط ثابت استفاده کنیم؟

شما می توانید از مشاوره تلفنی با موبایل و یا مشاوره با خطوط ثابت استفاده کنید. همچنین امکان مشاوره حضوری برای افرادی که مایل باشند وجود دارد.

در ابتدا با منشی مرکز به شماره ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ و یا  ۲۲۳۲۱۰۵۲ (غیر تهران کد ۰۲۱ نیاز است.)تماس حاصل نمایید. و هزینه مشخص شده را برای مشاوره تلفنی با تلفن همراه و یا مشاوره با شماره ثابت واریز کنید. سپس در اولین فرصت ممکن و با توجه به مشکل شما، امکان تماس با زبده ترین همکاران روانشناس ما برایتان برقرار می شود.

چگونه هزینه مشاوره تلفنی با موبایل یا تلفن ثابت را می توانم پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه مشاوره تلفنی ، به وسیله یکی از سه روش زیر انجام دهید:

 1. پرداخت به وسیله کارت به کارت با استفاده از عابر بانک ( دستگاه خودپرداز) و یا ( اینترنت بانک ) واریز هزینه به شماره کارت : ۹۲۳۳ — ۴۲۲۴ —۲۹۱۰–۵۰۲۲   بنام امیر شیرین زاده ، نزد بانک پاسارگاد، ( قابل پرداخت در تمامی عابر بانک ها )
 2. در صورتی که رمز دوم کارت بانکی خود را دارید،  به وسیله شماره گیری کد دستوری   # ۱۱۵ ۱۱۵ * ۹۷ * ۷۸۸ *   هزینه را به راحتی واریز کنید. ( مراحل همانند خرید کارت شارژ است )
 3. استفاده از درگاه اینترنتی مستقیم سایت مرکز مشاوره وسیله فرم زیر: 

تومان


 

خدمات مراجعه حضوری چگونه است؟

هر چند استفاده از خدمات غیر حضوری، مزایای زیادی دارد اما در برخی از موارد، نیاز به مراجعه حضوری است. مرکز مشاوره دکتر روانشناس ، امکان مراجعه حضوری را نیز محیا کرده است. ساعات مراجعه حضوری تمام ایام هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ فراهم است. لازم به ذکر است فرآیند خدمات حضوری نیازمند وقت قبلی و همچنین انتخاب متخصص مجرب با توجه به مشکلات شما می باشد.

جهت تعیین وقت مراجعه حضوری با تلفن های : ۰۲۱۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ – ۰۲۱۲۲۳۳۰۰۱۵ تماس حاصل نمایید. مراجعه حضوری در کلینیک های روانشناسی هنر زندگی، ندای ارامش و شریف امکان پذیر است. اخذ وقت قبلی، الزامی است.

شعب مراکز مشاوره و روانشناسی

خدمات حضوری در دو مرکز صادقیه و فرمانیه ارائه می شود. که آدرس و مشخصات آن شامل موارد زیر است:

آدرس کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره صادقیه : تهران – فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان – خ شهدای صادقیه شمالی – پ ۴ واحد ۷ – کلینیک روانشناسی و مشاوره ندای آرامش روان. ۲۲۳۲۱۰۵۲

آدرس کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره فرمانیه : تهران – فرمانیه – بلوار اندرزگو – نبش عبدالهی – ساختمان پارسیان – طبقه پنجم – کلینیک روانشناسی و مشاوره آرامش ۰۲۱۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴

دیدگاه خودتان را ارسال کنید